poniedziałek, 20 Maj 2019
You are here:

Wirtualny spacer

kliknij tutaj

Liczba gości online:

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Sonda

Czy podoba Ci się nowa strona naszej BURSY?
 

Placówka na medal

Miejsce odkrywania talentów

szkola dobrych praktyk

Logo Santander Bank Polska

 

Raport z Ewaluacji Zewnętrznej 2014

 

 
„Dzień Bezpiecznego Internetu” PDF Drukuj Email
Wpisany przez wychowawcy   
środa, 06 lutego 2019 22:25

Z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 r. jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę”. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange. Patronat honorowy dla wydarzenia udzielili: Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz Komenda Główna Policji. Partnerami DBI 2019 są Facebook Polska, Google Polska, National Westminster Bank Oddział w Polsce, Teatr Palladium oraz Mulitmedia w szkole.

W tym roku także nasza placówka przystąpiła do akcji na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów. Dzięki współpracy z PCP i pozyskanym materiałom edukacyjnym i informacyjnym w dniach 5-8 luty w bursie przygotowaliśmy różne akcje, zajęcia, projekcje multimedialne, kampanie informacyjne poświęcone tej tematyce.

Ponadto zgłosiliśmy naszą inicjatywę do konkursu DBI 2019. Jednym z głównych działań było nagranie filmu edukacyjnego „Jestem bezpieczny w Internecie”. Zachęcamy do jego obejrzenia oraz zapoznania się z materiałami na stronach Polskie Centrum Programu Safer Internet.


Link do filmu: „Jestem bezpieczny w Internecie”

 


Zmieniony: czwartek, 28 lutego 2019 18:19