niedziela, 16 Cze 2019
You are here:

Wirtualny spacer

kliknij tutaj

Liczba gości online:

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Sonda

Czy podoba Ci się nowa strona naszej BURSY?
 

Placówka na medal

Miejsce odkrywania talentów

szkola dobrych praktyk

Logo Santander Bank Polska

 

Raport z Ewaluacji Zewnętrznej 2014

 

 
10 lat minęło PDF Drukuj Email
Wpisany przez wychowawcy   
piątek, 25 listopada 2011 12:49

 

10 LAT MINĘŁO...

 

W Bursie Międzyszkolnej Nr 2 w Zamościu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 10-lecia.  (więcej...) 

       

      W Bursie Międzyszkolnej Nr 2 w Zamościu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 10-lecia. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi: Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego Arkadiusz Bratkowski , Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu UM Zamościa Kazimierz Chrzanowski oraz dyrektorzy szkół, placówek i zaprzyjaźnionych burs w całym kraju. Nie zabrakło również absolwentów, obecnych wychowanków i ich rodziców.

 

 

 

                 Uroczystość rozpoczęto prezentacją multimedialną, w trakcie której zaprezentowano Gościom osiągnięcia i sukcesy młodzieży oraz zmiany, jakie dokonywały się w placówce w kolejnych latach. W Galerii Młodych można było obejrzeć fotoreportaż pt. „Jak było”.

 

          Z racji Jubileuszu w okolicznościowych wystąpieniach zaproszeni Goście składali życzenia, podziękowania i gratulacje. Uroczystość była doskonałą okazją do wręczenia nagród: Honorową Odznakę "Zasłużony dla Województwa Lubelskiego" otrzymał Dyrektor Waldemar Leszczyński, zaś podziękowania i okolicznościowe statuetki otrzymali przyjaciele i sponsorzy bursy.

 

 

          Spotkanie uwieńczono występem, w którym młodzież zaprezentowała swoje uzdolnienia artystyczne. Warto tutaj wspomnieć , że obchody 10-lecia niemal zbiegły się z otrzymaniem z rąk minister edukacji Katarzyny Hall zaszczytnego tytułu: „Placówka na Medal”. 

 

 

 

 

Zmieniony: czwartek, 08 grudnia 2011 14:50